Заступник мера Олександрії Сергій Гриценко і його бізнес інтереси

Незручне запитання Prodereban про лобіювання бізнес інтересів родини, насправді викликало занепокоєння у Сергія Гриценка з відповідними з’ясуваннями хто “злив” інформацію?,  і кількаденним лікарняним для відновлення нервової системи.

Це інтерв’ю з заступником міського голови ми записали ще на початку липня 2016 року, як тільки він приступив до виконання службових обов’язків.

Як видно з відео Гриценко зовсім не заперечує, що питання постачання комп’ютерної техніки його родиною за бюджетні кошти і справді мало місце, так само як і його обіцянка про те, що раз питання постало, то родина у цьому бізнес – проекті участі не братиме.

І ми повірили, аж до того моменту, як без жодних тендерів чи оголошень практично одночасно дирекціями олександрійських навчальних закладів були прийняті рішення про закупівлю комп’ютерної техніки у Світлани Березнєвої, олександрійського підприємця і друга родини Сергія Гриценка.

Ситуація, насправді, виглядає абсолютно просто, якщо вже засвітився інтерес родини заступника до можливості отримати чималий зиск від постачання комп’ютерної техніки, то, можливо, простіше, дуже тихенько, у стилі міської влади, поділити бажану суму на мілкі шматочки, а далі, ну хто там знайде невеликі цифри у величезному вирі бюджетних проплат де одержувачем буде людина з незасвіченим для загалу прізвищем.

Цікаво, що саме у період фінансування договорів за якими підприємець мала б надати комп’ютерну техніку, Сергій Петрович Гриценко практично щодня у робочий час пив каву і мило спілкувався із чоловіком пані Світлани поблизу їх магазину цифрової техніки, що працює на центральному ринку. Збіг?, не думаю.

Чітко розуміючи систему відповідальності за якою працює Олександрійська міська рада, припускаю, що дозвіл на подібні придбання, у “потрібних” людей, дирекціям олександрійських шкіл дали на найвищому владному рівні, і не без протекції Сергія Гриценка.

Тож, практично одночасно з різницею всього у кілька днів постачальником техніки для шкіл було обрано Світлану Березнєву, яка до цього моменту в участі у жодних тендерах на технічне забезпечення освітніх закладах помічена не була. Послугами підприємця скористались ЗНЗ № 2, №9, №19, №15, № 6, № 17 ЛІТ.

Зважаючи на пікантність ситуації владі міста було б не зайвим поінформувати громадськість про те, яким чином обирався постачальник технічних засобів для шкіл, і з якої причини освітня галузь міста обрала підприємця Березнєву. Де і у який спосіб було оголошено про бажання освітян придбати комп’ютерну техніку, чи мали можливість ознайомитись із цією інформацією і інші підприємці міста? А також, хто визначав допустимість цінової політики укладених договорів?

Олександрійського міського голову Степана Цапюка, прошу вважати цю інформацію письмовим зверненням від видання про Дерибан, та сподіваюсь, що детальний звіт про закупівлю комп’ютерного обладнання для шкіл міста таки з’явиться на сайті міської ради з конкретними відповідями на поставлені нами питання.

Вам може сподобатися...