Сергій Кузьменко будує власну кар’єру на геноциді мешканців Кіровоградщини

У програмі «По суті», що виходить на каналі NEWS ONE детально розказали про схему, якою користується Сергій Кузьменко аби стати лідером губернаторського рейтингу, що оприлюднив Комітет виборців України, та наголосили, що обласний очільник будує власну кар’єру на геноциді мешканців Кіровоградщини.

Поки місцеві і обласні ЗМІ у низькому поклоні до обласного очільника Сергія Кузьменка вносять у мозок мешканців регіону рейтингові досягнення губернатора, люди, які давно зняли рожеві окуляри, говорять про маніпуляції та цікаві схеми політичного піару.

Столичні журналісти, що не потрапили під оманливий вплив фінансових можливостей губернатора досить відверто дивуються, як людина, що керує фактично депресивним регіоном взагалі могла потрапити у рейтинг?, а, тим паче, отримати у ньому 3 місце.

Людина, Кузьменко, будує методику свого кар’єрного росту на смерті населення України, фактично на геноциді мешканців Кіровоградської області. Так, там відбувається дуже вигідний геноцид,- йдеться у програмі.

Сама ж схема популяризованого рейтингу губернаторського зростання досить банальна і насправді цинічна.

ВВП області (дотаційної області), він відмовляється від дотації, він говорить нам не треба, ми процвітаємо… при тому, що немає за що ремонтувати лікарні, зростає рівень безробіття, підприємці закривають свій бізнес, черги до центру зайнятості, як до Мавзолею у Радянські часи…

Обласна рада затвердила бюджет на 2017 рік 150 мільйонів гривень на ремонти шкіл, медичних закладів, він відмовився і сказав, що вистачить 60… »

І як вишенька на торті всього цинізму про сам рейтинг

Кіровоградська область є в числі тих областей де найбільша смертність серед регіонів України, виїжджають і помирають люди, йде старіння регіону.

І ТУТ УВАГА!!!

ВВП області ділиться на кількість мешканців і виходить зростання!!! Сумарно ж виходить, на одиницю населення, зростання при зниженні кількості населення»

І далі, ще трохи про механізм отримання статистичних даних для рейтингових зрізів.

Є такі люди, вони доволі багаті, непомітні такі, сірі, але дуже багаті, це інспектори в адміністрації (авт.. Президента), які курують регіони. І от  їм заносять статистику, за певну суму грошей, губернатори, голови облрад, мери, і вони потім заносять її «наверх» і от ви (авт.. наприклад Комітет виборців України) нею керуєтесь. Але все це робиться за чорний нал, для того, щоб нам рожеві окуляри надягнути, і все в нас в країні – ідеально».

Це все, що треба знати про рейтингове 3 місце губернатора Кіровоградщини, і для мене це політичне дно, пробити яке навряд чи вдасться найближчим часом.

Вам може сподобатися...