Саакашвілі: Це буде остання зима для цієї Ради

saakashviliУ Києві екс-очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі влаштував мітинг на якому закликав влаштувати до кінця наступного року перевибори у Верховну Раду.

“Остання зими для цієї Ради” – саме під таким лозунгом виступав Міхеіл Саакашвілі.

На мітинг зібралися люди з різних областей. Серед натовпу вдалося розгледіти таблички з написами Вінниця, Одеса, Дніпро. Також були присутні і Кропивничани. Загалом для масштабів столиці зібралося мало людей, приблизно 800-1000 чоловік.

Міхеіл Саакашвілі звинуватив нинішню владу у розкраданні та привласненні державного багатства, пасивній боротьбі з корупцією та відсутності реформ. Дісталося від політика і каналам, які не захотіли транслювати мітинг у прямому ефірі і просили за таку послугу грошей.

“Мы им не заплатим! Мы не будем платить их хазяевам, чтобы они транслировали нашу деятельность. Для этого у нас есть свои ресурсы! А эти манипуляторы, со своими каналами, должны перестать спать спокойно”, – заявив у своїй промові Міхеіл Саакашвілі.

Також політик запевнив, що його партія “Рух нових сил” очистить владу від корупції та змінить життя країни на краще.

Також не можу не відмітити те, що Міхеіл Саакашвілі всю свою промову читав із прозорих суфлерів. Було це зроблено для того щоб політик не розгубився від хвилювання чи причина вже зовсім проста, сказати впевнено не можу.

Мітинг тривав всього пів годин, але не обійшлося без конфліктів. Після мітингу відбувся невеликий скандал з прихильниками партії “5.10”, які прийшли з прапорами своєї політичної сили. Звичайно, що організатори мітингу були не надто задоволені таким мувом від своїх “однодумців” і назвали такий жест піаром.

Також “Рух нових сил” звинуватили у блокаді музею біля стадіону “Динамо”. Працівники музею були обурені, що через велике скупчення людей, туристи не змогли дістатися на територію закладу.

Вам може сподобатися...