Лояльні орендні ставки для родини координатора БПП в міській раді Кіровограду

Рава-Руська-земля-карикатураДружина координатора фракції БПП у Кіровоградській міській раді отримала в оренду земельну ділянку   за найнижчою ставкою.

Кіровоградська міська рада передала в оренду на 25 років  Волковій Світлані Григорівні в земельну ділянку площею 0,13 га.

Про таке пише сайт Наші гроші, інформує Про дерибан.

Відповідне рішення депутати прийняли на сесії 14 червня.

Ділянка розташована на вул. Садовій, 9 і буде використовуватися в комерційних цілях – під магазин. Оренда плата складе 3% від нормативної грошової оцінки. Це найнижча ставка оренди, яка передбачена Податковим кодексом.

Світлана Волкова – дружина координатора фракції «Блока Петра Порошенка» в Кіровоградській міській раді Ігоря Волкова. В 2010 році він був як представник Партії регіонів обраний секретарем міськради, після Революції гідності втратив посаду та вийшов з ПР.

Під час винесення на розгляд депутатам питання оренди землі дружиною Волков повідомив про наявність конфлікту інтересів і участі в голосуванні не брав.

Земля, яку передано в користування Світлані Волковій, раніше була в оренді у ТОВ «Технотрон». Власниками цієї фірми з рівними частками в статутному фонді є ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Спліт» та Сергій Чернишенко. Бенефіціаром «Спліта» є координатор «порошенцівців» в міськраді Ігор Волков, а Чернишенко раніше працював на посаді директора «Спліта». Договір оренди з «Технотрон» припинили через продаж нерухомості на вказаній ділянці.

За даними центру медіарозслідувань «Прозоро», ставка оренди для Волкової – одна з найнижчих, по якій депутати віддають землю в користування. Так, наприклад, міськрада розглядала питання надання в оренду ділянки ФОП Тимофієнко Олені Володимирів по вдвічі вищій ставці – 6%.

 

Вам може сподобатися...