Антикорупційна рада Олександрії – fake*

9824На протяжении 10-ти лет, начиная с 2000 года, деятельность организованной преступной группировки Александра Ходака сводилась к тому, что данная группа совершала поджоги с целью принуждения собственников недвижимости и земельных участков продавать им дорогую недвижимость по цене намного ниже ее стоимости. При этом, применялись различные методы воздействия, в том числе, угроза физической расправы.

По результату вышеизложенных действий, все участники организованной преступной группировки были задержаны, но только 3 человека (исполнители) понесли наказание – сели в тюрьму. 

На некоторое время банда Александра Ходака приостановила свою преступную деятельность, но отказываться от нее не собиралась. Они поменяли профиль: на смену огню и оружию, пришло – мошенничество в сфере недвижимости. Награбленные средства А. Ходак инвестировал в строительство, – про теке писали числені ЗМІ і гучно говорили олександрійці.

Головна інвестиція у будівельний бізнес дозволила Ходаку отримати чималий зиск, кожен створений ним будівельний майданчик резонував скандалами та шахрайськими схемами. Заправка Стандарт по вул. 6-го Грудня обурювала городян близьким розміщенням до житлових будинків. Житлово-торгівельний центр «Елітний» шаленими цінами на нерухомість, торгівельний центр «Гранд – Плаза» не сходив зі шпальт газет спочатку через сандальну вирубку блакитних ялинок, згодом скандалами через нецільове використання коштів інвесторів, та крадіжкою фінансових документів, що підтверджують інвестування. Заморожене будівництво ще одного торгівельного майданчика на місці колишнього ринку «Південний» забрало робочі місця у городян-підприємців, яким обіцяли, що побудують все швидко, натомість, створили довгобуд. Щоправда і на руїнах Ходак уміє робити бізнес, кажуть, донедавна на будівельному майданчику функціонувала автостоянка, звісно – незаконна і звісно ж податки за «лівий» бізнес ніхто не сплачував, проте через можливий скандал з оприлюдненням незаконного підприємництва цю лавочку швидко прикрили.

Черговий скандал пов’язаний уже з новим будівництвом. «Мандарин плаза» – недоотримані кошти за земельну ділянку виявились квіточками.

Це буде яскраво – заявляв забудовник, і справді будівництво помаранчевої споруди таки викликало резонанс.

За інсайдерською інформацією prodereban у червні 2016 року розпочате кримінальне провадження по факту внесення завідомо неправдивих відомостей в декларацію про готовність об’єкта до експлуатації. Мова йде про п’ятиповерхівку, що зведена і прилягає до торгівельного центру Мандарин плаза. Кажуть, що забудовник суттєво занизив відомості про вартість кошторису будівництва об’єкту, а тому зменшився і розмір пайової участі у розвиток інфраструктури міста. Мова йде про близько 200 000 грн., які недоотримав бюджет.

Надихнувшись статусом люстратора за вже відкатаною схемою у три дійові особи Олександр Ходак очолив в Олександрії ще й Антикорупційну раду, у грудні 2014 року, але особливо її у місті не популяризував.

Головними атникорупціонерами Олександрії, окрім Ходака, стали учасники громадської організації: вже відома помічниця Олександра В’ячеславовича – Юлія Марковська та 70-ти річний Микола Гнидко, який є дядьком давнього партнера Олександра Ходака не тільки по бізнесу, але й у сфері шахрайства – Сергія Тимошенко, більш відомого містянам за прізвиськом “Тімоха”.

Щоправда, всі ради, які очолює Олександр Ходак не мають нічого спільного з їх назвами. Використовуючи люстрацію та боротьбу з корупцією, як вологий рушник, фігурант численних кримінальних справ і запального минулого просто намагається змити з себе шахрайський наліт.

Далі буде…

*Fake —  фейк,  з англійської “підробка” тому і скальковане “фейк” – означає щось фальшиве, неідентичне, фальсифіковане, підробне.

Вам може сподобатися...