Сказав – зроби, Андрій Коломійцев згадав про необхідність велодоріжок в Олександрії

1375728991-593868-766247

Так і хочеться написати трохи французьких слів всім зрозумілого скерування, ну, справді, вже так набрид цей популізм, що нема на то ради.

З  посмішкою та на велосипеді, у брендовій футболці від Giorgio Armani, стильний політик Андрій Коломійцев, що нині представляє місто Олександрія в області зробив сміливу заявку на номінацію,– «язик – злий ворог», власною гучною заявою про те, що в місті Олександрія треба обладнати  дороги і тротуари велодоріжками.

Наводжу дослівний переклад цитати Андрія Коломійцева рідною мовою, бо інтерв’ю заступник обласного губернатора давав мовою країни – агресора.

Треба, напевно, створювати умови. Популяризація це все добре, але треба створювати умови, щоб людям просто було зручно пересуватись на велосипедах. Для цього, звичайно, повинні бути облаштовані рекреаційні зони, парки повинні бути обладнані спеціальними велодоріжками. Ну і ми прекрасно розуміємо те, про що я говорив ще давно, і я сьогодні також стою на цій позиції. В місті треба обладнати дороги і тротуари спеціальними велодоріжками як це зроблено закордоном».

Справді треба. Популяризував велоспорт в місті пан Коломійцев на відмінно, залишилась маленька деталь,- НАРЕШТІ СТВОРИТИ. Тим більше, що є всі механізми для реалізації гучного проекту. Коли політик каже, що треба щось обладнати, значить знає про що говорить. Бо дивно якось виглядає, начебто говорить, що треба створити як пересічний велосипедист, а, насправді, є діючим депутатом міської ради і заступником обласного губернатора. А тому, щоб картинка для майбутнього електорату виглядала не «балабольно», залишалось довести, що якщо депутат каже, то він це справді зробить. Зразок очікуваних велодоріжок додаю.

original

2

IMG_6352

velodorozhka

Харьков

Вам може сподобатися...