Одіозний політик, який критикував Райковича, буде очолювати Кіровоградську спецінспекцію

26011619
Своїм розпорядженням міський голова Андрій Райкович зарахував на стажування до спецінспекції Кіровоградської міськради громадського активіста Андрія Максюту.

Про це повідомив сам Максюта на своїй сторінці у Фейсбук.

«Вчора критикував владу – а сьогодні докладу максимум зусиль та навиків для роботи на благо нашого міста! Дякую за запрошення в команду. Якщо нададуть можливість працювати – робитиму роботу, яку люблю для людей. Всієї громади Кропивницького. А усих, хто порушує правила благоустрою – до відповідальності. Не залежно від політичних уподобань. Ніякої вибірковості та упередженності. Разом за чисте місто та порядок в ньому!», – пише громадський активіст.

Найбільш вдалою критикою у кар’єрі Андрія Максюти був епізод з врученням лопати новопризначеному міському голові Андрію Райковичу. Сталося це 27 січня 2016 року.
Тоді свій вчинок громадський активіст пояснив тим, що влада не підготувалася до зими, списуючи всі недоліки у прибиранні снігу (якого тоді в Кіровограді було не мало) на застарілість та навіть відсутність снігоприбиральної техніки.

Пригадаємо як це було:

Та це не єдина критика, яка принесла громадському активісту владні посади. У вересні 2014 року, коли на посаду голови Кіровоградської ОДА був призначений Сергій Кузьменко, Андрій Максюта долучився до організації мітингів проти такого призначення. Найяскравішим (в прямому і переносному значені слова) моментом, на одному із чесальних тоді мітингів, була вистава зі спаленням опудала з фотографією Кузьменка.

05021614Але мітинги закінчилися, Сергій Кузьменко запевнив всіх, що буде працювати на благо народу, а вже в квітні 2016 року підписав розпорядження «Про новий склад Антикорупційної ради при облдержадміністрації» , до якої увійшов і Андрій Максюта.

Ось як це було:

До речі, тоді в Кіровоград відвідав голова Радикальної партії Олег Ляшко перед тим як балатувався у президенти, а керівником міського виборчого штабу від РПЛ був Андрій Максюта.

Яскрава подія у житті громадського активіста сталася і тут. В жовті 2014 року Андрій Максюта зібрав прес-конференцію. На ній повідомив, що біля власної оселі на нього напали двоє молодиків у капюшонах. Але коли Максюта дістав пістолет та почав стріляти, вони втекли.

«Я пов’язую цей напад зі своїм активним громадсько-політичним життям у статусі керівника Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Олега Ляшка та у статусі голови ГО “Комітет по боротьбі з корупцією”. Версій щодо нападу на мене може бути багато. Я сподіваюсь, що особи, які напали, будуть встановлені. Деякі можуть подумати, що це “постанова”, яка зроблена Радикальною партією для піару, але це не так.Піаритись на ударах по голові ніхто не хоче. Я розумію, що за капюшонами – виконавці. Одна особа чи група осіб є ініціатором цього нападу – нехай встановлює слідство” – заявив Андрій Максюта.

Повертаючись до сьогодення відзначимо, що розпорядження №400-К Кіровоградського міського голови про зарахування Максюти Андрія Вікторовича на стажування на посаді начальника спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради підписано 10 жовтня 2016 року .

Вам може сподобатися...