Каста марних людей

Є такі люди, яких не прагнуть бачити в своєму оточенні, а вони, такі знаєте  – нав’язливі. Це калькується і на посадовців. Щоразу читаю якусь інформацію про поновлення чиновника на робочому місці через суд, і щоразу таке, неприємне відчуття.

Цього разу, вже вчетверте,  відзначився Андрій Андрієнко. От судиться людина  і судиться. З 2016  судиться  з міським головою Степаном Цапюком щодо питання поновлення себе на посаді начальника Державного реєстру виборців. Навіть, кажуть, суди якісь виграє. Але мер Олександрії не прагне повертати опальному чиновнику його кабінет і тепле крісло. І я можу припустити чому.

Не поважають у владних колах запроданців, та й ніде їх не поважають.  От так дружив Андрієнко з Цапюком, багато років «служив», і посаду цю отримав виключно із дружніх відносин. Ви ж самі розумієте,  що  те в чиїх руках бази виборців чітко координується у високих кабінетах, і будь-кому нести там службу не довірять. А потім – бац, і Андрієнко почав дружити  ще і з паном Сергієм Кузьменко, який, мабуть, теж  мав інтерес  до підконтрольних Андрієнкові виборчих списків містян.

Дрібниця. Але фатальна у кар’єрному прорахунку Андрієнка. Йому не позаздриш. З одного боку – турнув Цапюк, з іншого, як гвинтиком, шпурляє команда Кузьменко, і всім глибоко байдуже що  за репутацію матиме сам Андрієнко.

А суди, потрібні, команді губернатора, що як на мене, не дуже задоволена діяльністю Степана Цапюка на посаді голови Олександрії, чи навіть не так, не діяльністю, а відсутністю власного впливу на цю діяльність. Тому потрохи хитає мерське крісло точковими судовими процесами. І імітованими  кримінальними справами.

Андрієнко тепер заручник обставин. В низькому реверансі при команді Кузьменко, невідомо чим займається крім судових позовів, але завжди присутній на усіх проБППвських заходах, бо треба відпрацьовувати свої тридцять срібників.

Щодо Цапюка, я не думаю, що буде хоч якесь виконання судового рішення. Як показує мій особистий досвід, виконання судових рішень це для слабаків і законослухняних громадян))) а Цапюк – кремін.  Не хоче і не виконує))), тому виграти суд це одне, а домогтись його виконання від очільника міста це місія невиконанна.

Вам може сподобатися...