За@серемо місто разом – депутати з любов’ю

Бросайте-мусор-прямо-здесь

Олександр Ходак депутат Олександрійської міської ради від радикальної партії Олега Ляшка

Олександр Ходак депутат Олександрійської міської ради від радикальної партії Олега Ляшка

Олександрійський підприємець, директор ТОВ «Стандарт», та віднедавна, депутат міської ради від радикальної партії Ляшка – Олександр Ходак порушив встановлені стандарти та норми під час будівництва та не виконав умови договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Сталінграду , про таке йшлось сьогодні 14 квітня 2016 року на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Орендована земельна ділянка захаращена насипним ґрунтом з будівельним сміттям, через це порушено санітарний стан прилеглої території. Грунт, на орендованій підприємцем землі, найвірогідніше опинився там, з виритого котловану під фундамент майбутнього торгівельного центру, будівництво якого по вул. Луначарського (за  приміщенням «Гранд плаза») продовжує Олександр Ходак.  Тож, підприємець замість того, щоб утилізувати залишковий грунт від проведення земляних робіт нульового циклу, просто перемістив його на орендований  земельний майданчик.

Не так давно, блог моя Олександрія, писав про те, що невідомий грузовик засипає землею з будівельним сміттям, саме торгівельні площадки до яких має стосунок Олександр Ходак. Очевидно, це був тонкий натяк підприємцеві не вивозити власні будівельні відходи у неналежні для цього місця.

Крім того, за рішенням виконкому, Ходак має рівно десять днів на усунення грунтових насипів з орендованої землі та приведення території до належного санітарного стану. Управління приватизації має проконтролювати цей процес, а після – розірвати договори оренди.

Вам може сподобатися...