За жертовність і любов до України,- відзначили Віталія Журавльова

Українська православна церква Київського патріархату відзначила Віталія Журавльова (Батьківщина) медаллю «За жертовність та любов до України». Нагороду передану Патріархом Київським і всієї України Філаретом політику вручив Єпископ Кіровоградський і Голованівський – Марк , ще 30 березня 2016 року. Проте, prodereban.com.ua зміг отримати відео нагородження тільки сьогодні.

Єпископ зазначив, що таким чином церква говорить дякую тим людям, які проявляють турботу не тільки про країну, але  є прикладом для наслідування.

Зазначу, що напередодні 2016 року Журавльов також отримав грамоту – подяку від Президента країни Петра Порошенка за громадянську мужність та зміцнення обороноздатності та безпеки України, а також орден від Всеукраїнської організації «Ніхто крім нас».

Нагадаю, що Віталій Журавльов опікується Благодійною організацією Благодійний ФОНД «Українські соціальні програми», що була заснована ним ще  у 2007 році. Мета заснування: допомога соціально – незахищеним людям, онкохворим.

З 2014 року глобально працює по програмі підтримки військових та їх родин під час проведення АТО.

З осені 2015 року Віталій Журавльов долучився  до гуманітарної місії спільно з Датською радою у справах біженців при посольстві Данії в Україні. Датська місія в Україні покликана інформувати населення територій що прилягають до зони ведення бойових дій щодо поводження з мінами. Завдяки благодійному Фонду «Українські соціальні програми» організовано інформативну роботу для населення міжконфесійним батальйоном військових капеланів.

Віталій Журавльов є депутатом Олександрійської районної ради, членом бюро Кіровоградської обласної організації партії «Батьківщина» та куратором партійної організації в Олександрії, Олександрійському, Долинському, Устинівському, Новгородківському, Петрівському районах.

Вам може сподобатися...