З Кропивницького може початися другий Майдан

&Изображение1Обурені рейдерськими захопленнями мешканці Кіровоградщини зібралися на мітинг у Кропивницькому. Люди вимагали негайної відставки керівника ГУНП в Кіровоградській області Сергія Кондрашенка.

Як повідомляє кореспондент сайту Про дерибан, на віче зібралося близько пів тисячі людей. Серед мешканців області були присутні небайдужі громадяни з сусідніх областей, а також селяни з Берижинки, яка нещодавно постраждала від конфлікту з рейдерами та національною гвардією. Також до мітингу долучилися ветерани батальйону “Донбас”, представники ГО “Ніхто крім нас” та “Аграрної самооборони України”.

Вхід до Кіровоградської ОДА охороняли поліцейські. Також близько 50 поліцейських були розташовані по периметру площі.

P1010410Постраждалі від рейдерських захоплень фермери закликають людей об’єднатися і припинити знущання з боку влади. Власники постраждалих підприємств в один голос стверджують, що захоплення відбуваються по всій Україні, одними й тими ж людьми, і за одним сценарієм. Шахраї підроблюють документи та підписи, підкуплені адвокати та судді приймають незаконні рішення і все це на очах прокурорів та влади, стверджують фермери.

Голова ГС “Аграрна самооборона України” Юрій Крутько закликав звернути увагу на кричущі факти бесчинства по відношенню до мирних людей.

“Півтора місяці назад ми вже збиралися на мітингу. Тоді ми також захищали Трибиненка (ред. власник підприємства “Нива-2010″ у Бережинці), але з того часу нічого не змінилося, навіть стало ще гірше. Побиття мирного населення, ветеранів АТО скільки це може тривати? Я звертався в усі інстанції, був учасником у пікетування Генеральної прокуратури де нам пообіцяли все вирішити. Але там сидить прокурор, який нічого не зробив для вирішення ситуації. Останньою краплею стало побиття мирного народу у Бережинці, але до цього все йшло. Я не ясновидець, але раніше говорив, що буде Врадіївка-2, бо бачив настрій людей яким це все вже набридло”, – заявив пан Юрій.

P1010413Також з метою підтримати людей до Кропивницького разом з колегами прибув і народний депутат України Семен Семенченко. Він запропонував допомогу з боку ветеранів батальйону “Донбас”.

“Чому не реагує прокуратура? Бо вони в долі. Чому не реагує МВС? Тому що це було особиста команда Авакова. Чому не реагує Мін’юст? Тому що у Мін’юсті соратники Авакова та партії “Народний фронт”. Чому ніхто не реагує? Бо це одна система по висмоктуванню грошей з людей. Їхня мета протриматися, як можна довше у влади і збагатитися. Я не відкриваю вам таємницю, ви і самі все бачите”, – відмітив Семен Семенченко.

Семен СеменченкоНардеп закликав фермерів не чекати на приїзд рейдерів, а створювати загони Самооборони.

Усі учасники мітингу вимагають від влади до 5 липня звільнити з посади керівника ГУНП в Кіровоградській області Сергія Кондрашенка та прокурора Кіровоградської області Анатолія Коваленкапокарати, покарати поліцейських, які били мирних селян та ветеранів АТО, притягнути до відповідальності рейдерів. У разі не виконання вимог учасники мітингу залишають за собою право ініціювати відставку голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка. Крім того люди збираються 2 липня мітингувати і в Києві. Такі вимоги були прийняті у тексті резолюції.

Громадський активіст Микола Джоган оголосив про безстрокову акцію та разом з побратимами встановив намет на центральній площі міста.

Варто також зауважити, що представники влади не вийшли на заклики людей. Після завершення мітингу частина учасників мітингу вирушила пішою ходою до обласної прокуратури, а частина – до Сергія Кузьменка. Однак по обидві сторони, людей запевнили, що ніякого свавілля немає і ситуація спокійно вирішується у правовому полі.

Вам може сподобатися...