Хто?, Де?, Та з ким спить? – буде стежити Олександрійська міська рада. Документ

Чиновники міськради Олександрії порпатимуться у найпотаємнішій інформації про кожного з нас

Всіх ідентифікують, пронумерують, промаркують. Найактивніших помітять червоним маркером із позначкою НЕБЕЗПЕЧНО. Скажу чесно. Мені не подобається коли чиновники починають збирати на мене досьє.

В Олександрії пішли далі, тепер спеціальні папки з інформацією про кожного з нас стануть обов’язковою роботою працівників ЦНАПУ. Виконком прийняв рішення та створив Реєстр громади міста.

Члени!!! виконкому, чиї імена досі не викарбували золотими літерами на асфальті центральної площі міста за істерію з її перекриттям/відкриттям, таки прагнуть залишатись у пам’яті олександріців (якщо дуже довго і коректно підбирати слово – негідними людьми), щоправда не всі. Представники Батьківщини за цю вакханалію не голосували. Богоявленська Олена підтримала рішення, що суперечить не тільки здоровому глузду, але й Конституції України, та проголосувала «за». Щоправда питання її членства у Батьківщині фактично вже давно помножене на нуль.

Так от, що мене бентежить у сьогоднішньому рішенні виконкому. Нас прагнуть зробити підконтрольними, а це вже ознака тоталітаризму.

Я просто не розумію навіщо працівникам міської ради,  знати хто, де та з ким спить, з яким військовим званням та набутим громадянством? А ще не розумію переліку із 70 питань, в яких йдеться про цілком особисту інформацію про особу. Як на мене, то в інформаційному досьє зацікавлене керівництво міста, для можливості маніпулювати особливо незгідними із політикою нині діючої влади. Як варіант така інформаційна ідентифікація може стати в нагоді під час виборчого процесу. Взагалі, як користуватись даними про особу, що здобуваються у незаконний спосіб для олександрійської влади не новина.

А ви згодні щоб на вас завели досьє? Чи, відтепер, більш ретельно оберігатимете інформацію про себе. Пишіть, нас читають)

proekt_v_3027_Реєстр_громади

Вам може сподобатися...