Всім спасибі, голосування Батьківщини в міській раді оцінили

alinakorjakatur8

Мешканка Олександрії, Валентина Махиня подякувала Юлії Тимошенко за роботу депутатів від Батьківщини в міській раді

Про це пише сайт Златопіль, інформує Про дерибан.

Сім’я мешканки міста Олександрії Кіровоградської області Валентини Махині дякує голові Кіровоградської обласної організації «Батьківщина» Олександру Чорноіваненку, а також депутатам фракції «Батьківщина» у міській раді за допомогу.

За  повідомленням прес-служби обласної партійної організації, подячний лист олександрійці адресували особисто лідеру Юлії Тимошенко.

Як ідеться у листі, через тяжку хворобу глава сім’ї  Махині потребує постійного дорого вартісного лікування. Після трансплантації нирки чоловік  упродовж усього життя має вживати ліки, ціна яких його рідним не по кишені. Сім’я звернулася за допомогою до депутатів міськради від «Батьківщини» і ті домоглися прийняття змін до місцевого бюджету, що дає можливість майже рік фінансувати хворому ліки.

«Низький вам уклін! — Пише в листі до Юлії Тимошенко Валентина Махиня. — Ми будемо підтримувати Вас і депутатів, котрі в такий нелегкий час працюють задля добробуту і спокою звичайного простого громадянина».

Цікаво, що дякує олександрійка, саме за позицію депутатів міської ради від Батьківщини в скандальному голосуванні 28.03.2016 року. Тоді, нагадаю, на порядок денний було винесено питання щодо внесення змін до міського бюджету на 2016 рік, в якому зокрема й розглядалось отримання та скерування субвенції з обласного бюджету на ліки пацієнтам після трансплантації органів. Як стверджують депутати від Батьківщини, їх участь у засіданні і голосування  були спрямовані на те, щоб кошти на ліки надійшли максимально швидко до людей.

Вам може сподобатися...