Всім дякую, Наталя Аносова більше не безхатько

Наталя Василівна Аносова. Фото журналіста Олени Карпачової

Наталя Василівна Аносова. Фото журналіста Олени Карпачової

Про Наталю Аносову, 60 річну жінку, яка жила просто на вулиці та харчувалась зі сміттєвих баків prodereban вже писав. Минуло рівно 12 днів, і її питання вирішилось.

Не скажу, що було легко. Було реально складно, бо рівень байдужості людей просто зашкалює. Рівень відповідальних соціальних служб в Олександрії залишаю без коментарів, єдине, що скажу бюджетні кошти витрачені на їх заробітні плати з такою ж легкістю можна викинути в смітник. Професіоналів там немає.

З того моменту, як Аносова опинилась у міській лікарні під моє власне зобов’язання, пообіцяв допомогти вирішити проблему депутат Сергій Гриценко, сказав, щоб я написала лист на губернатора, а далі питання вирішиться. Лист я написала, але депутату забракло часу його передати адресатові. Допоміг Віталій Журавльов (Батьківщина) і голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко. Допомога справді була миттєвою, з моменту передачі мого клопотання до вирішення питання пройшло рівно 4 години!!!

Вже в понеділок я знала, що Аносова буде жити у місті Знам’янка у психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням. На поселення у закладі відповідного типу були обставини за висновками медичної комісії.

Так от, попри блискавичну роботу Кіровоградських фахівців департаменту соціального захисту населення (а спрацювали вони на відмінно), наші фахівці нікуди не поспішали і цілих чотири дні готували відповідні документи. Щоправда, таки знайшли можливість і транспорт перевезти Аносову до закладу.

Зараз вже можна видихнути, Наталя Аносова більше не безхатько. Вона уже в Знам’янці і на повному забезпеченні. Проте, питання з документами ще доведеться вирішувати, але як зазначив представник Олександрійського терцентру, вже фахівцям інтернату.

Нікого не буду повчати і закликати до людяності, розумію, що це марна справа, живіть як хочете, можете навіть з заплющеними очима, всім хто не був байдужий – дякую.

Вам може сподобатися...