Волонтерський табір БУР допоможе трьом сім’ям у Світловодську

БУРЗавдяки активній участі місцевих активістів до Світловодська завітає волонтерський табір БУР (Будуємо Україні Разом), щоб спільно попрацювати на користь громади міста.

Як повідомляє кореспондент сайту “Про дерибан” волонтери з усієї України та інших країн з 18 червня по 2 липня приїдуть до світловодська щоб надати допомогу трьом сім’ям. Це багатодітна родина для якої будуть робити утеплення їх помешкання, сім’я воїна АТО, якому допоможуть з ремонт будинку, а також воїну «кіборгу» герою АТО відремонтують дах.

По іншим соціально-культурним напрямам відкритий конкурс проектів. Мета конкурсу виявити потреби простих містян та реалізувати їх. Кожен бажаючий може запропонувати свою ідею та виграти конкурс після чого, його проект буде реалізовано волонтерами. Під час табору будуть проводитись культурні заходи спрямовані на поглиблення і знайомство людей з усієї України з містом та околицями, його історією, сьогоденням, тощо.

Діяльність БУРу

Організатори зі Львову та місцеві активісти провели ряд заходів для вдалого проведення проекту. Наприкінці осені 26 листопада львів’яни Віра Пасішнюк, Сапига Олексій,Черкис Дмитро, Максим Буглов відвідали Світловодськ. Вони провели презентаційну прес-конференцію для місцевих ЗМІ та активістів міста.

Як зазначила Віра Пасішнюк на цій прес-конференції: «Суть БУРу полягая в принципах взаємодопомоги і взаємовідповідальності. БУР має на меті об’єднати молодь, та громадськість і показати, що громадяни здатні і можуть змінювати разом країну…».

Максим Буглов відзначив: «Проект БУР для мене це можливість реалізувати творчі задуми тих людей, які просто не можуть самі їх втілити в життя. Ми їдемо у місто, просто координуємо місцевих волонтерів і показуємо шлях, як ці проекти можливо реалізувати. Головне, щоб у місцевих активістів було бажання до змін, а все інше приходить з досвідом».

Під час цього візиту активісти львів’яни разом з місцевим координатором Світланою Каркачовою провели презентацію у місцевому ПТУ та Світловодському Політехнічному Коледжі, зустрілись з місцевими активістами та секретарем міськради Юрієм Сап’яновим.

Співпраця з владою та громадськістю міста Світловодськ

В свій другий візит до міста, координатори БУРу зустрілись з владою та місцевими підприємцями. На зустрічі з мером Валетином Козярчуком та головою райради Романом Домбровським було проговорено основні напрями в яких активісти очікують підтримки. Це дозволи на реалізацію культурних проектів та будівництво культурних просторів. Також активісти висловили сподівання що влада підтримаю БУР за всіма напрямами в тому числі і фінансовому і організаційному.

«Зі свого боку я гарантую всіляку підтримку і допомогу. Я завжди відзначав, що лише сильна громада і громадянське суспільство то запорука змін в країні. Тому з вашою допомогою, ми зробимо все можливе, щоби змінити і змінювати місто на краще» – відзначив мер Світловодська Валентин Козярчук. Він також запропонував табору волонтерів розміститись в місцевому яхт-клубі. По завершенню зустрічі він особисто провів екскурсію до яхт-клубу і волонтери погодились розглянути варіант організації табору саме там.

Вже після від’їзду львів’ян місцевий координатор БУРу Світлана Каркачова разом з активістами провела презентації в усіх школах міста та зустрілась з місцевими підприємцями вже з предметними пропозиціями.

Тож табір набуває обертів і сподіваємось, в літку місто вже зміниться на краще, як того і прагнуть волонтери.

Долучитись до лав БУРівців можна заповнивши анкету за посиланням: https://goo.gl/N3c6as

Вам може сподобатися...