Влада закликає зупинити погроми у Кіровограді

unnamedЗаступник міського голови Олександр Мосін закликає припинити займатися вандалізмом та дешевим піаром пов’язаним з псуванням стел з написом «Кіровоград» на в’їзді в місто.

Вочевидь це стосується місцевого активіста Ігоря Козуба, який нещодавно погрожував “болгаркою” та “кальоним желєзом” знищити у Кіровограді всі згадки про історичну назву міста.

Kozub

Відповідну заяву заступник міського голови зробив сьогодні на апаратній нараді.

Це власність громади. Є відповідний балансоутримувач і є ті люди, які виконують відповідні роботи по благоустрою. Тому вандально псувати та громити будь що – не є ознакою цивілізованої людини. Такі дії патріотизмом не виправдовуються, – заявив Олександр Мосін.

У кожного пам’ятника та стели є свій автор, і навмисне псування пам’ятника, це як мінімум неповага до роботи автора, не кажучи вже про історичну цінність.

Також Мосін повідомив, що місто вже звернулося до проектантів і рекламна агенція виготовить букви для нової назви, які гармонійно впишуться у всі стели. Також юридична служба міської ради моніторить державний реєстр і як тільки там з’явиться нова назва міста – розпочнуться відповідні роботи по перейменуванню.

Викликає занепокоєння доля пам’ятників Олександру Пашутіну та Першому трамваю, які Ігор Козуб пообіцяв також знищити.

Невідомо хто наділив активіста правом знищувати історію, адже ніякої загрози Україні ці пам’ятники не несуть. А от те, що молодь не буде знати історії міста в якому живе, це насторожує. Поступово ми ризикуємо втратити всі родзинки і унікальність рідного краю. А це, в свою чергу, ставить під загрозу позіціювання Кіровограда-Кропивницького як туристичного міста.

Ганчір’я та розруха замість гарної архітектури. Будемо сподіватися, що особисті амбіції не нагадають картину «останній день Помпеї».

Вам може сподобатися...