Виконком в Олександрії сформують до 1 травня?

c1b28653526c

Олександрійський міський голова Степан Цапюк

Питання з формування кадрового складу виконавчого комітету Олександрійської  міської ради Степан Цапюк залишає за собою.

Мер міста зазначив, що вже звернувся з службовою запискою до секретаря ради Олени Богоявленської, щодо визначення депутатським корпусом свого представництва у виконкомі в залежності від представлених партій.

Представники політичних сил міста відреагували на запит мера, та подали відповідні кандидатури. На паузі тільки Олександрійська Солідарність, яка ще визначається з тим, хто представлятиме партію. Проте, як повідомила Олена Богоявленська, подання від Солідарності в раді наявне, відсутні  довідки – об’єктивки на запропонованих осіб, а тому дане подання вважається неповним. Аналогічна ситуація і з партію Укроп.

Степан Цапюк наголосив, що орієнтовна зміна складу виконкому відбудеться не раніше травня, при узгодженості всіх позицій. Мер ознайомиться з наданими кандидатурами, обере серед них авторитетних та відомих мешканцям людей, згодом передасть пропозиції в депутатські комісії. Далі ознайомить з претендентами громадськість через сайт міськради. Затвердження нового складу виконкому триватиме орієнтовно до травня.

Категорична позиція Цапюка стосовно кандидатури першого заступника. Людмила Давиденко і тільки – Давиденко.

В альтернативу Людмилі Вадимівні Солідарність пропонує на вибір: Володимира Гаморю та Віталія Згаму.

Кандидатура Гаморі уже озвучувалась на розсуд громадськості і мала не надто позитивні відгуки.

Щодо Віталія Згами, то це посадовець часів Януковича. А, як відомо, особа, яка обіймала посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року підпадає під люстрацію відповідно до Закону України “Про очищення влади”.

Нагадаємо, що у період 15 червня 2012 — 22 березня 2014 року саме Віталій Згама був головою Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

 

 

 

Вам може сподобатися...