Важко хворі мешканці області, ймовірно, зможуть лікуватись безкоштовно

Питання про безкоштовне лікування в обласному перинатальному центрі, обласній лікарні та кардіологічному центрі  депутати Кіровоградської облради  розглянуть на сесії  вже у березні.

Про таке повідомляє сайт Олександрійської міської ради,  інформує Про дерибан.

13 лютого на апаратній нараді з керівниками територіальних громад голова ОДА С.Кузьменко поінформував присутніх про те, що у березні відбудеться сесія обласної ради, на якій передбачається внести зміни до обласного бюджету.
Зокрема, він зупинився на питанні фінансування медичних закладів, підхопив ініціативу Олександрійського міського голови С.Цапюка та повідомив, що на сесії обласної ради планується розглянути питання виділення коштів на 2017 рік на безкоштовне лікування громадян в обласному перинатальному центрі, обласній лікарні та кардіологічному центрі, -йдеться у повідомленні.

Нагадаю, що питання фінансування з обласного бюджету безоплатного лікування дітей та онкохворих в лікарнях Кропивницького владою Олександрії піднімалось неодноразово, і, очевидно, губернатор області Сергій Кузьменко таки вирішив звернути увагу на проблеми недужих мешканців.

Вам може сподобатися...