в Олександрії завтра запрацює окружна виборча комісія. ДОКУМЕНТ. Оновлено

Центральна виборча комісія, відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», утворила окружні виборчі комісії, вчора 18 лютого.

Місто Долинське, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони з центром у місті Олександрія увійшли у межі 103 одномандатного територіального виборчого округу. Комісія працюватиме у приміщенні Олександрійської міської ради.

Загалом, по Україні таких округів  – 223, у Кіровоградській області  – п’ять.

По 103 округу до комісії увійшли 35 представників від кандидатів у Президенти країни.

Головою призначено Пономаренко Наталію, що представляє Олександра Вілкула у виборчій кампанії. Заступником стала Наталія Чайка від Андрія Новака, секретарем – Єнікеєва Олена від Ольги Богомолець.

Перше засідання окружної виборчої комісії, за попередньою інформацією, відбудеться завтра, 20 лютого о 14:00 годині, в приміщенні Олександрійської міської ради.

Як стало відомо PRODEREBAN з особистих джерел змінено час проведення засідання із 14:00 на 18:00. 

Цікаво, що принаймні 12 членів комісії не є мешканцями міста Олександрії, а проживають хто у Києві, хто у Кропивницькому, хто у Дніпропетровську та у Житомирській області. Голова комісії з Кропивницького, секретар із міста Київ. Таке локаційне розташування однозначно затруднить відвідування засідань комісії, тому, найближчим часом, ймовірні заміни у складі ОВК.

Вам може сподобатися...