В Олександрії пройшла позачергова PR сесія міської ради

Тарифна політика та зростання цін за комунальні послуги, теми від яких, насправді, болить голова українців. Тарифний цінник змінюється так часто, що цей процес важко спинити.

Комунальне підприємство «Дніпро Кіровоград», що юридично знаходиться у Кропивницькому, і яке забезпечує водою не тільки Олександрію, а практично всю область, цілком серйозно звернулось до власних споживачів, надсилати свої пропозиції та зауваження щодо запланованого здорожчання послуг з водопостачання та водовідведення у 2019 році до 19 жовтня 2018 року. Часу поскаржитись на тариф, насправді, у кожного було вдосталь, практично три місяці. За цей час абсолютно реально було з’ясувати не тільки складову тарифу, але й розчепити керівництво водоканалу, практично на молекули, питанням чого так дорого область платитиме за воду?

Філігранно включивши ігнор, Олександрійська міська рада, а точніше її керівний апарат, слухання провтикали, і сьогодні вчинили галас,  заодно скликали позачергову сесію з питання:

“Про тарифи на послуги з централізованого  водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро- Кіровоград»

Якщо чесно, я ніфіга не зрозуміла, чим влада міста пропонує зарадити ймовірно високому ціннику у платіжці, що отримають олександрійці вже у 2019 році з тарифом у майже 35 гривень за куб. Зрозуміла тільки, що керівництво міста бентежить процедура обговорення питання підняття тарифу, і аж ніяк не турбує його економічна складова. Як на мене, цей дисонанс чергова бульбашка, що роздуває міськрада, і сама ж вльопається коля ця бульбашка лопне.

Представники опозиційного блоку,  та сили людей в Олександрійській міській раді проігнорували можливість запропонувати Кіровоградській обласній раді створити спеціалізовану комісію із залученням депутатів обласної ради та фахівців підприємства КП «Дніпро-Кіровоград» для з’ясування економічного обґрунтування зростання тарифу. Пропозиція голови депутатської фракції Батьківщина Євгена Алімова не набрала необхідної кількості голосів щоб долучитись до звернення.

Натомість маємо абсолютно «геніальне» рішення Олександрійської міської ради, суть якого апелювати до НКРЕКП не встановлювати високий  тариф на послуги з водопостачання та водовідведення через порушення процедури його прийняття. Тобто не через економічно необґрунтованість тарифу, не через те, що підприємство мало б совість здирати останні гроші з споживачів, а просто через те, щоб вчергове заглянути в очі виборцю і сказати, як прийде час, – ми зробили все що змогли. Тупо попіарились.

Вам може сподобатися...