В Олександрівці відбувся семінар для осіб з числа вимушених переселенців

В Олександрівській філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі громадської організації «Десяте квітня» та Олександрівського бюро правової допомоги відбувся семінар для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

Про це сайту PRODEREBAN повідомили в прес-службі Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Метою заходу було інформування громадян про основні положення законодавства, що спрямовані на соціальний захист переселенців (зокрема щодо їх обліку та надання щомісячної адресної допомоги), сприяння їх зайнятості.

Юрист громадської організації Володимир Кудря та консультант із суспільно-політичних питань Антон Антонов надали вичерпну інформацію про можливості сучасного законодавства України в площині соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Зокрема присутні були ознайомлені  з особливостями програми «Доступне житло»; змінами в законодавстві, що стосуються реалізації прав переселенців; нормами чинного законодавства щодо  міграційних, житлових, земельних та інших майнових питань, а також оформлення та відновлення документів.

Начальник Олександрівського бюро правової допомоги Іван Чорний звернув увагу учасників семінару на безкоштовну правову допомогу з боку бюро у вирішені життєвих питань внутрішніх переселенців.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері, що сприяло вирішенню та обговоренню досить широкого кола питань. Учасники заходу ставили питання, які їх турбують, та отримали вичерпні відповіді.

Вам може сподобатися...