В Олександрійському районі директора навчального закладу, що погорів на фіктивному працевлаштуванні звільнять з роботи

У розпал навчального року, депутати, що представляють Олександрійський район, будуть вирішувати питання про звільнення директора Червонокам’янського навчально-виробничого комбінату трудового навчання та профорієнтації учнів.

Проект рішення уже розміщено на сайті Олександрійської районної ради із пропозицією Олександрійської районної державної адміністрації про погодження звільнення .

У рішенні про підстави звільнення не йдеться, директорові закидають систематичне невиконання  без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором.

Насправді ситуація дещо складніша, Prodereban ще у вересні 2016 року інформував про те, що у навчальному закладі не все гаразд.  І вже тоді було  відомо, що спритний освітянин фіктивно влаштував на роботу односельця та вправно фіксував його працю у табелі робочого часу і регулярно виплачував йому заробітну плату. Проте, кошти, які призначались начебто працівникові за період роботи з 12 жовтня 2015 року по 18 січня 2016 року, директор перераховував на власний рахунок.

Вам може сподобатися...