В Олександрійському районі директор навчального закладу “погорів” на фіктивному працевлаштуванні

Чергову скандальну історію про освітянина, що не зміг втамувати жагу до швидкого збагачення викрили правоохоронці. Інцидент трапився в Олександрійському районі, де директора одного з навчальних закладів села Червона Кам’янка підозрюють у зловживанні службовим становищем та  збагаченням через фіктивне працевлаштування.

Історія про «мертві душі» освіти Олександрійщини не нова, PRODEREBAN вже інформував про директорку центру дитячої та юнацької творчості імені Олександра Шакала Олександрійської міської ради, що власними діями завдала шкоду Управлінню освіти, молоді та спорту міськради на суму 210 тисяч 985 гривень 36 копійок.

Червонокам’янська ситуація наче скалькована, щоправда збиток завданий діями директора навчального закладу районному бюджету дещо скромніший, приблизно 3 тисячі 600 гривень.

Відомо, що спритний освітянин фіктивно влаштував на роботу односельця та вправно фіксував його працю у табелі робочого часу і регулярно виплачував йому заробітну плату. Проте, кошти, які призначались начебто працівникові за період роботи з 12 жовтня 2015 року по 18 січня 2016 року, директор перераховував на власний рахунок.

Вам може сподобатися...