В Олександрійській райраді депутати від Порошенка ігнорять можливість зниження ціни на газ для населення. Документ

В Олександрійській районній раді депутати від Порошенка проігнорили звернення до” шефа” щодо скасування урядової постанови про підвищення цін на газ для населення.

Олександрійська районна рада, що на Кіровоградщині не підтримала звернення до президента, щодо вимоги припинити та скасувати дію Постанови Кабміну від 19.10.2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення. Про таке PRODEREBAN повідомила голова депутатської фракції Батьківщина в районній раді Валентина Мележик.

Олександрійська районна рада, більшість представництва якої складає депутатський корпус пропрезидентської сили та партій, що є сателітами БПП Солідарність прогнозовано голосували проти звернення до Петра Порошенка, чи просто утримувались.

Мешканці сіл району мають знати тих, хто ігнорує їх проблемні питання, тому PRODEREBAN друкує список поіменного голосування.

Поіменне голосування депутатів Олександрійської районної ради за звернення до Порошенка з питання скасування постанови уряду про підвищення ціни на газ для населення.

Ольга Коріненко, голова Олександрійської райради
Юрій Коваль очільник Олександрійської РДА
фото з сайту райради

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 року підвищено на 23.5% ціну на газ для населення.

За ініціативи лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко по всій країні депутати міських, районних та обласних рад ініціюють позачергові сесійні засідання із вимогою скасування кабальної постанови.

Питання проведення позачергової сесії ініційованої фракцією Батьківщина в Олександрійській міській раді допоки залишається відкритим. Наразі триває збір підписів, необхідних для проведення сесії,про таке  повідомив Євген Алімов, голова фракції Батьківщина в міськраді міста Олександрія.

Вам може сподобатися...