В Олександрії поки мешканці не оберуть управителя будинком послуги і надалі надаватиме Житлогосп

jek-5c8360146599577b63a1883f5304e106Законопроект «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», сьогодні,14 червня прийняла Верховна Рада України.

Законопроектом пропонується надати співвласникам право в будь-який момент розірвати договір з призначеним на конкурсних засадах управителем, якщо вони визначаться із формою управління будинком. Для цього вони не пізніше, ніж за два місяці, мають повідомити управителя про дострокове розірвання договору.

Співвласники багатоквартирних будинків, утримання яких здійснювали житлово-будівельні (житлові) кооперативи, продовжать відшкодовувати витрати на утримання відповідних будинків і споруд та прибудинкових територій таким кооперативам до моменту створення ОСББ (у тому числі шляхом реорганізації кооперативу) або прийняття співвласниками рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

1 липня має відбутися перехід від послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до послуг з управління багатоквартирними будинками таке передбачає Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Такий перехід може тривати до шести місяців. Тож, законопроектом передбачається, що до моменту визначення управителя будинки обслуговуватимуть попередні виконавці послуг.

Нагадаємо, що «Батьківщина» не підтримала закон про ОСББ.

Ви зараз переживаєте тарифний шок, а закон про ОСББ стане черговим шоком щодо квартплати, коли вона може підвищитися в 2-10 разів, бо є такі будинки, які 60-70 років не проходили через капітальний ремонт. Цей законопроект такий самий страшний, як і ринкові тарифи та ціни на газ, які вам зараз встановлюють – це злочин проти кожного українця!», – зазначила Юлія Тимошенко

Вам може сподобатися...