В Олександрії влада міста готується до призначення управителів будинками

Городяни, які ще вагаються чи варто об’єднуватись  і створювати ОСББ невдовзі отримають свого управителя будинком.

Склад конкурсної комісії міської ради, що обиратиме управителів  вже оголошено, також виконком 19.08.2016 року проголосував положення, відповідно до якого працюватиме комісія.

Конкурсний відбір управляючої кампанії організовуватиме управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

Опікуватиметься проведенням відбору управителів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Лоцман.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що надаватиметься мешканцям.

Положення, відповідно до якого обиратимуть управителя будинком, передбачає можливість участі у конкурсі на обслуговування будинку  лише одного учасника, а також не виключає можливості встановити плату за участь у конкурсі, яка не повинна перевищувати 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний об’єкт конкурсу.

Плата за участь у конкурсі вноситься одноразово учасниками конкурсу на рахунок його організатора, використовується для покриття витрат, пов’язаних з його підготовкою та проведенням, та учасникам не повертається.

Prodereban нагадує, що після набрання чинності закону співвласники житла протягом року мають визначити форму управління для свого будинку. Це може бути й ОСББ.

Можна обійтися й без ОСББ — спільно визначити управителя чи управляючу компанію, яка візьме на себе цей клопіт. Якщо ж люди не визначаться, то орган місцевого самоврядування призначить їм управителя терміном на рік. Утім, мешканці зможуть у будь-який момент відмовитися від нього і самі вирішити, хто і як управлятиме їхнім будинком.

РІШЕННЯ – КОНКУРС – УПРАВИТЕЛІ

 

Вам може сподобатися...