В Олександрії винахідливий депутат утилізує будівельне сміття на узбіччі дороги

Пофігізм, що є нині характерною рисою представників депутатського корпусу в Олександрії очевидно вже більше нікого не хвилює.

Всі заборони й обмеження, що контролюються управліннями міської ради з легкістю оминаються і порушуються, наче так і повинно бути.

Питання вивозу будівельного сміття з домішками ґрунту  на узбіччя дороги, що межує з автомобільною трасою на Дніпро, в Олександрії знову актуальне.

PRODEREBAN  уже писав про олександрійського підприємця, директора ТОВ «Стандарт», та депутата міської ради від радикальної партії Ляшка – Олександра Ходака, який порушив встановлені стандарти та норми під час будівництва та не виконав умови договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Сталінграду.

14 квітня 2016 року рішенням виконкому Ходак отримав вимогу про усунення всіх недоліків у питанні користування орендованою землею, в тому числі мав очистити територію від ґрунтових насипів, в іншому ж випадку договір оренди розірвали б.

Тоді підприємець вимогу виконав і сміття з ґрунтом з орендованої ділянки вивіз. Щоправда – ненадовго. У вересні аналогічні насипи з’явились знову, натомість реагування на повторне порушення умов утримання земельної ділянки немає ні від влади міста, ані від служб, що відповідають за чистоту Олександрії.

А поки всі мовчать, гості і мешканці Олександрії мають нагоду милуватись європейськими ландшафтами у центрі міста і совковим недбальством на його околицях.

Вам може сподобатися...