В Олександрії спробують  встановити мораторій на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення

povyshenie-tarifov-may-2015-(article-picture2)Очільник міста Степан Цапюк таки вніс на розгляд ради питання про тарифи. Ініційована депутатами Батьківщини позачергова сесія міської ради відбудеться у вівторок, 26 липня 2016 року.

Нагадаю, голова депутатської фракції Батьківщина – Евген Алімов, зважаючи на непомірно високі тарифи для містян на житлово-комунальні послуги, а саме: електроенергію, природний газ, теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, звернувся з клопотанням до мера міста щодо введення в Олександрії мораторію на таке підвищення.

Ініціативу Батьківщини одноголосно підтримали депутати радикальної партії Олега Ляшка в місті Олександрія та підписали вищезазначене клопотання, запропонувавши пункт про звернення Олександрійської міської ради до Кабміну та голови Верховної Ради з питань мораторію.

Підписали клопотання також представник БПП Солідарність – Віталій Заріцький, від  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» – Ігор Руденко та Павло Шевченко, від Сила Людей – Олег Холохоленко.

Представники партії Самопоміч, головним гаслом якої є: «Візьми і зроби», відсторонились від процесу зменшення тарифів для олександрійців. Звернення щодо проведення позачергової сесії міськради з питання мораторію на підвищення цін для містян вони просто проігнорували, так само як і представники Опозиційного блоку, та БПП Солідарність.

Тож, зважаючи на ситуацію, поки незрозуміло чи вдасться міській раді консолідувати власні зусилля та посприяти щоб городяни не тягли непомірні тарифні навантаження, чи банально знову, для позитивних змін, депутатських голосів не вистачить.

Фінал історії про мораторій на тарифи, вже у вівторок о 09:00 в сесійній залі міської ради.

Вам може сподобатися...