В Олександрії  працює «ревізор»  із ЦВК

Олександр Синячов, представник ЦВК

Олександр Синячов, представник ЦВК

Інформації поки небагато. Про Дерибан відомо, що в місті йде перевірка роботи Держреєстру виборців Олександрії. Олександр Синячов, який є консультантом відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців  – небагатослівно зазначив, що справді йде перевірка і вона – планова. Жодних подробиць не прокоментував, проте сказав, що по завершенню роботи готовий надати інформацію.

Ситуація начебто планова, але prodereban володіє інформацією, про досить пікантні подробиці таємничої перевірки в Олександрії.

Скандал з начальником реєстру виборців у місті – Андрієм Андрієнко, щодо фальсифікації виборчих даних, які передавались до ЦВК таки набув розголосу, а, відтак, навряд чи перевірка є дійсно плановою. Про резонанс відомо у Києві і Синячов, як представник ЦВК це підтвердив. Головна інтрига на кого працює цей «ревізор», бо за щирою посмішкою досить закритого Олександра Петровича складно розгледіти кулуарні домовленості, а вони напевно є.

Фактично, перевіряючий із Києва, який не є частим гостем у місті, і не афішує про свій приїзд з метою перевірки, раптом отримує гостинний прийом від кума Андрія Андрієнка (доля якого якраз дуже залежить від висновку перевірки) – Івана Баранова. Баранов, що представляє партію президента у міській раді зацікавлений не тільки у тому, щоб скандал про фальсифікацію зійшов нанівець, але й щоб Андрієнко залишився начальником реєстру. Про Дерибан володіє інформацією, що саме машина Баранова надана пану Синячову для його пересування містом, збіг? – не думаю:)

Відомо також, що спекотний вчорашній вечір Андрієнко, Баранов та чоловік, дуже схожий на Синячова, провели у дружній кампанії в одному із закладів міста, і, швидше за все, жагу вони втамовували не кавою.

Далі буде…

Вам може сподобатися...