В Олександрії побудують нові дитячі майданчики та водні свердловини

9900Водні свердловини та спортивно-дитячі майданчики, депутати поступились коштами, що були передбачені на систему електронного підрахунку голосів яка могла б бути встановлена в Олександрійській міській раді, на користь потреб містян.

Півмільйона гривень, що викликали дискусії в міській раді з питання витрачати їх на електронні пристрої для встановлення результатів голосування на сесійних засіданнях чи ні, відсьогодні, не є питанням суперечок.

Депутати одноголосно підтримали ініціативу секретаря ради Олени Богоявленської і погодились 350 тисяч гривень бюджетних коштів  скерувати на побудову дитячо-спортивних майданчиків в Олександрії. Та 150 тисяч гривень на стипендії та харчування дітей – сиріт. Щоправда, розподіл коштів на побудову майданчиків за пропозицією голови планово-бюджетної комісії Сергія Гриценка повинен бути пропорційний тим зверненням, що надходили до депутатських фракцій від городян, які прохали депутатів про встановлення таких майданчиків. Таким чином обіцянки кожної партійної організації, що представлена у раді будуть виконані.

Депутати також врахували пропозицію Гриценка щодо скерування 100 тисяч гривень до Статутного Фонду КП «Житлогосп» на побудову водних свердловин у подвір’ях тих будинків де є звернення від городян.

Ініціативи депутатським корпусом були розглянуті сьогодні, 10 червня 2016 року, в ході 14 та 15 позачергових сесій Олександрійської міської ради.

Вам може сподобатися...