В Олександрії окультурять платні послуги

b8761089dbf80767a8bd1bf3bd31ccdbЗаклади культури міста Олександрія, відсьогодні, мають перелік послуг, що надаватимуть за гроші. Таке вирішив виконком, що провів своє перше засідання вже оновленим складом.

В документі йдеться, що працівники закладів культури надаватимуть платні послуги за рахунок раціонального використання робочого часу та у вільний від основних заходів час.

Плату братимуть за проведення вистав, театральних та музичних постановок, концертів. За виступи артистів. У випадку проведення фестивалів, демонстрацію кіно. Навчальні студії, гуртки, ігрові кімнати ймовірно користуватимуться пільговим тарифом і не вартуватимуть нічого.

Положення включає пункт про плату за надання закладами культури місць для стоянки автомобілів, щоправда незрозуміло, чи ці парковочні місця будуть спеціально обладнані, і яким чином будуть обліковані кошти від “культурної” парковки.

За гроші вам можуть запропонувати дизайнерське оздоблення виставкових стендів, розроблення та оформлення інтер’єрів, допоможуть налагодити музичні інструменти, та відремонтують їх за необхідності.

Спектр пропонованих до оплати послуг досить вагомий.

Вартість платних послуг поки не озвучена, а тому уточнити скільки вартує сьогодні культура можна буде вже найближчим часом у всіх культурних закладах Олександрії.

Вам може сподобатися...