В Олександрії муляку зі сміттям з дна річки Березівка вивозять на міський пляж

Муляку з дна річки Брезівка, на очищення якої бюджет Кіровоградської області витратить аж 1.5 мільйона гривень вивозять просто неба, та складують поблизу Олександрійського міського пляжу.

Проблемою утилізації непотребу та сміття, що видобувається разом з мулякою під час очисних робіт русла річки Березівка ані чиновники міста Олександрія, ані очільники області вочевидь не переймаються. Роботи йдуть повним ходом. Вщент наповнені усіляким хламом КРАЗи їздять парком Шевченка в місті Олександрія і безсоромно скидають сміття на берегову лінію річки Інгулець, поблизу території міського пляжу.

Чиновницьку безгосподарність помітили олександрійці, які факт винахідливої утилізації сміття зафіксували на відео (див. з 09:06 хв.)

PRODEREBAN нагадує, що ще на початку липня заступник голови КОДА та депутат Олександрійської міської ради Андрій Коломійцев інформував громадськість, що з серпня місяця  2016 року розпочнуться роботи з очистки  русла  річки Березівки від КСК «Ніка» в напрямку до колишнього кафе «Корал». Але, повідомлення про те, куди вивозитимуть сміття в ході виконання очисних робіт так і не прозвучало.

Вам може сподобатися...