В Олександрії мототраса «Вербова лоза» піде з молотка

 

Траса_Вербова_Лоза._Фото_з_вертольота._15.08.2007Земельні торги на право укладення договору оренди земельної ділянки по Новопразькому шосе (мототраса «Вербова лоза») терміном на 10 років для проведення мото- та автогонок, інших спортивних заходів пропонує  організувати Олександрійська міська рада.

Проект рішення з відповідною ініціативою, з’явився на сайті міської ради, сьогодні 17 червня.

Управлінню приватизації, оренди майна та землі міської ради доручено організувати проведення відповідних торгів.

Також пропонується встановити стартовий розмір річної плати за оренду земельної ділянки по Новопразькому шосе (мототраса «Вербова лоза») площею 14,5426 га у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Відшкодування витрат на розробку землевпорядної документації та винагороди виконавцю земельних торгів відповідно до запропонованого проекту рішення  покладається на переможця.

Точної дати проведення торгів наразі немає.

Спортивна авто-мото траса «Вербова Лоза» — призначена для проведення тренувань та змагань з мотокросу, автокросу та гонок на виживання. Вона знаходиться на Південно-Західній околиці міста Олександріїна відстані 3,8 кілометра від автошляху М 04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине-Волгоград у бік Нової Праги і Аджамки. 

Вам може сподобатися...