В Олександрії лікар отримає квартиру

Лікар загальної практики сімейної медицини, що працює в амбулаторії № 6, селища Олександрійське міста Олександрії отримає ордер на відомче житло.

Питання про передачу службового помешкання у користування медика вирішуватимуть члени виконкому уже найближчим часом. Квартира є службовою, та знаходиться на балансі комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії».

Трудовий контракт із молодим спеціалістом, що приїхав працювати до Олександрії укладається  терміном на 10 років, і якщо за цей час сімейний лікар не змінить місця роботи, то матиме право приватизувати надане житло.

Квартира – невелика, житловою площею у 28,5 квадратних метри та знаходиться у селищі Олександрійському, за місцем роботи медичного працівника. До Олександрії лікар переїхав із дружиною та донькою.

Насправді, питання надання житла медикам для залучення фахівців у місто вирішується надто рідко, і налічує одиничні випадки.

Як прокоментував Prodereban головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги м. Олександрії» Сергій Дьячук, –

Медичними працівниками – лікарями місто укомплектоване лише на 66%, і переважно це спеціалісти пенсійного віку, молоді лікарі їдуть з Олександрії бо немає житла, тому надання навіть службового помешкання допоможе залучити до міста молодих фахівців».

Вам може сподобатися...