В Олександрії лабораторно підтверджено спалах африканської чуми свиней

pigs1

Захворювання зафіксоване та лабораторно підтверджене ветеринарною службою у приватному фермерському господарстві Олександрійського району за 5 кілометрів від села Войнівка.

Станом на 13:00 введено карантинні заходи. Встановлено зону нагляду в радіусі до 20 кілометрів. З метою недопущення неконтрольованого руху транспортних засобів виїзди і в’їзди на територію господарства перекрито, проводяться заходи щодо встановлення дезбар’єрів, встановлено знаки на об’їзд карантинної зони. Встановлено порядок та контроль переміщення людей і транспорту через зону захисту. В’їзди та виїзди з села Войнівка контролюються представниками ветслужби спільно з представниками ДПС. Контроль проходять всі транспортні засоби, на предмет виявлення перевезення свиней. Мешканцям Войнівки надають приписи з роз’ясненням про неможливість здачі чи забою наявного в господарстві поголів’я.

Ветслужба припинила видачу довідок на реалізацію свинини.

Швидше за все, у разі оголошення карантину, свинина зникне з реалізації на ринках.

Ринок відреагував на новину стрімким здорожченням на м’ясну продукцію. Подекуди вартість м’яса злетіла до 120 гривень за кілограм.

В приміщенні Олександрійської РДА на 15:00 годину заплановано термінове розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі обласних та районних фахівців управління ветеринарної медицини.

Вам може сподобатися...