в Олександрії істотно здорожчає вартість торгівельних місць для підприємців, які працюють на ринку

В Олександрії може подорожчати вартість торгівельних місць на КП «Олександрійський центральний ринок».

Проект рішення про тимчасові тарифи на послуги КП «Олександрійський центральний ринок» розміщено на сайті Олександрійської міської ради.

Зростання тарифів влада міста пояснює уникненням від нерентабельності підприємства та його банкрутства, недопущення виникнення значних боргів за енергоносії та по заробітній платі найманим працівникам.

Мова йде про те, що  через збільшення у 2 рази розміру мінімальної заробітної плати згідно з вимогами Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», значний ріст цін на енергоносії: на водопостачання та водовідведення – на 36,6%, на електроенергію – на 55,4%, збільшення тарифів є актуальним на сьогодні.

Питання тарифної політики повинно бути вирішено процедурою регуляторного акту, що регламентується  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», але, як зазначено у проекті рішення виконкому, на це просто немає часу, а відтак, тариф буде затверджено поки – тимчасово.

Тож, у разі прийняття рішення «Про затвердження тимчасових тарифів на послуги КП «Олександрійський центральний ринок» в Олександрії істотно здорожчає вартість торгівельних місць для підприємців.

Зокрема:

Вартість торгового місця у секторі «А» на відкритих столах становитиме 5,50  (1місце/1 день), раніше вартість становила – 3,50 грн.

Вартість торгового місця у ковбасному павільйоні становитиме – 6 грн. (1місце/1 день), раніше вартість становила –  4 грн.

Вартість торгової площі для закритих, відкритих контейнерів, кіосків у секторах «В», «С», «Д», по вулицях Перспективній, П. Сагайдачного, Г. Сокальського та Ярмарковій становитиме – 55 грн. на місяць за 1 кв. метр торгівельної площі. Раніше підприємці сплачували – 35 гривень.

Вам може сподобатися...