В Олександрії депутати від “Батьківщини” розказали чим займаються у міській раді

Депутати фракції «Батьківщина» в Олександрійській міській раді, як це передбачено Законодавством, прозвітували перед громадою. Представники Батьківщини зустрічались із олександрійцями у п’ятницю, коли робочий тиждень уже добіг кінця. Зацікавились аналізом роботи депутатів близько 75 містян, які прийшли почути депутатський звіт. Зазначу, що до кінця року прозвітувати про власну роботу в Олександрійській міській раді мають усі народні обранці, тож депутати “Батьківщини” стали першими, хто відкрито розказав чим займаються у міськраді.

Захист соціально незахищених верств населення є одним з пріоритетних завдань депутатської фракції ВО «Батьківщина», у зв’язку з чим – постійно проводиться робота по роз’ясненню питань щодо отримання субсидій, оформлення відповідних документів для громадян, які підпадають під субсидії, щодо отримання соціальних надбавок, та працює механізм роз’яснення та інформування громадян про їх права з питань соціального захисту».

Окрім представників депутатського корпусу з громадянами зустрілись представники партії Батьківщина, очільник міської організації Олена Богоявленська, представник Олександрії у бюро обласної організації Віталій Журавльов, а також Олександр Чорноіваненко, який очолює обласну Батьківщину.

Зокрема, депутатська фракція «Батьківщина» налічує чотири депутати.

Євген Алімов, який є головою фракції у міській раді опікується питаннями приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин.

Оксана Нєгіна працює у постійній комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування та запобігання корупції;

Наталя Олійник є представником у постійній комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики;

Валентин Жежеря опікується питаннями комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та раціонального використання природних ресурсів.

Депутати фракції «Батьківщина» разом з виконавчими органами міської ради прагнуть працювати на перспективний розвиток міста, про це свідчать затверджені 8 довгострокових галузевих програм, які були обговорені на засіданні фракції та підтримані на сесіях міської ради (всього на території міста працює 28 галузевих довгострокових програм, прийнятих як у поточному так і у попередньому скликанні). Активно приймали участь у розробці Стратегії розвитку міста до 2030 року, продовжують роботу по підготовці пропозицій до інфраструктурного плану. Всі програми, які дадуть змогу залучити в місто інвестиції, та рішення міської ради зі стратегічно важливих питань розвитку економіки міста відпрацьовані на засіданнях фракції та підтримані на сесіях ради».

Депутати зазначили, що ключовим аспектом діяльності фракції є наявність вільного діалогу, саме тому регулярно проводяться засідання, на яких дискутуються питання, які виносяться на розгляд сесії міської ради, та озвучуються позиції щодо подій у Державі та з приводу інших суспільно-важливих питань.

Зокрема повідомили, що на 12-ій, 16-ій та 18-ій сесіях депутатами фракції ВО «Батьківщина» були оголошені звернення до Президента України та голови ВРУз вимогами розглянути та прийняти законопроекти № 2682 (Проект Закону про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України (щодо оподаткування пенсійних виплат) та № 4316 (Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” (щодо соціальних виплат), щодо антинародної газової політики КМУ, про відновлення руху електрички Знамя’нка – Вознесенськ – Знамя’нка та про встановлення мораторію (заборони) на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення.

img_3131

Фракція ВО «Батьківщина», як вагома політична сила, займає стабільну позицію у політичному житті міста, докладає всіх зусиль задля впровадження життєвонеобхідних для міста реформ, вирішення поточних питань та покращення соціального рівня населення, та, хоча й не багато чисельна, але в неї входять професіонали своєї справи, які мають бажання працювати задля процвітання Олександрії та її мешканців, набувають досвід у здійсненні місцевого управління, вміння його застосовувати та сучасний погляд на впровадження необхідних реформ,- підсумували власну роботу представники Батьківщини”.

Щодо статистичних даних, то спочатку скликання було проведено 22 сесії міської ради (у тому числі 12 позачергових), у ході яких було прийнято 189 рішень.  Депутатами фракції «Батьківщина» було внесено на розгляд сесії 19 питань та 116 запитів та звернень.

Вам може сподобатися...