В Олександрії депутати міської ради звітуватимуть про власну діяльність

Депутати Олександрійської міської ради, які  ще в жовтні минулого року змагались за право бути представниками громади та переконували містян словами пісні  «Выбери меня», відтепер прозвітують чи:  «Наше завтра стало лучше, чем вчера»:)

Практично 10 місяців депутатської роботи слугуватимуть народним обранцям платформою для звіту, щоправда про якісно стратегічні досягнення чи концептуальні зміни в Олександрії ми навряд чи почуємо.

28 жовтня, у ході чергової сесії ради, депутатам запропонують визначитись із графіком проведення власних звітів, а, відтак, щонайменше ніж за 7 днів до події інформаційні графіки з часом і місцем проведення заходу мають опублікувати олександрійські ЗМІ.

Нині городян у міській раді представляють 36 депутатів, які сповідують інтереси п’яти політичних партій. Зважаючи на норми Закону України, про власні досягнення депутати повинні прозвітувати особисто а не у вигляді звіту фракції. Тож, prodereban очікує що протягом листопада – грудня 2016 року все депутатське представництво ради таки зважиться на звіт, ну а ми, звісно, детально проаналізуємо їх виступи.

PRODEREBAN нагадує, що звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості  про його  діяльність  у раді та в її органах,  до яких його обрано,  а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами  рішення,  про  хід  їх виконання,  про особисту участь в обговоренні,  прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.

Вам може сподобатися...