В Олександрії чиновники заговорили про дерибан

Чи дерибанять кошти під час реконструкції міського будинку культури, що по вул.. 6-го Грудня у місті Олександрія з’ясує комісія міської ради.

Інвестиційний проект із реконструкції Будинку культури, який занесено до списку обласних історичних пам’яток, фінансується коштом Державного бюджету через Кіровоградську обласну державну адміністрацію, чиновники якої і проводили тендер на виконання ремонтних робіт. Проте, як зазначають очільники в місті Олександрія, роботи відбуваються не прозоро.

7 мільйонів 400 тисяч гривень, таку суму для виконання реконструкції приміщення проведено через тендер на виконання робіт. Це кошторис минулого року, тож підрядник уже мав би провести значні ремонтні роботи, зокрема оновити внутрішнє оздоблення, фасад і перекрити дах, але цього поки не зроблено. Проте, до міської ради надходять пропозиції винайти ще 5 мільйонів додаткових коштів на місцевому рівні для робіт із реконструкції приміщення театру.

Інформація про хід виконання реконструкційних робіт міській владі не надається, то ж зрозуміти, що насправді відбувається у приміщенні, місцеві чиновники можливості не мають. Проте, мають запитання: чому росте кошторисна вартість, а також, чому у міському будинку досі не перекритий дах, а внутрішні стіни є вологими від затікань.

Комісію, що перевірить чи мали місце факти зловживань в ході ремонтних робіт планують створити в Олександрії найближчим часом із залученням до неї фахівців та представників депутатського корпусу. ЇЇ висновки скерують до губернатора області та у правоохоронні органи.

 

Вам може сподобатися...