В Олександрії Батьківщина збирає позачергову сесію та йде в люди


Фракція Батьківщина в місті Олександрія ініціює проведення позачергової сесії міської ради.

Про таке повідомив голова депутатської фракції «Батьківщина» в Олександрійській міській раді – Евген Алімов. Інформує PRODEREBAN.

Евген Алімов“На позачергову сесію ми пропонуємо винести проект рішення з вимогами до Президента України негайно скасувати антинародне рішення (про встановлення щомісячної абонентської плати за користування газовими мережами, які вже включені в тариф на газопостачання) та відставку керівництва НКРЕКП”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 28 березня 2017 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийнято чергові антинародні постанови, якими безпідставно встановлено тарифи на послуги розподілу та постачання природного газу.

В результаті цього, громадяни, в тому числі малозабезпечені, щомісяця будуть сплачувати абонентську плату незалежно від фактичного обсягу споживання газу. Це призведе до збільшення на 13-15 млрд. грн. витрат населення на оплату газу, вартість якого вже і так завищено урядом.

Плату з 1 квітня повинні  платити споживачі щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата буде нараховуватися на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника). Сьогодні ж з’явилась інформація від Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг. Вона обіцяє призупинити дію свого рішення про введення абонплати за газ. Проте, офіційної інформації про скасування абонплати досі немає.

Одночасно міський осередок партії Батьківщина повідомляє, що, вже від завтра,  активісти збиратимуть підписи городян із вимогою до Президента про скасування абонентської плати за користування газовими мережами, які вже включені в тариф на газопостачання.

Вам може сподобатися...