В Олександрії Батьківщина хоче мораторій на підвищення цін і тарифів на послуги з ЖКГ

maxresdefaultОлександрійська Батьківщина ініціюватиме проведення позачергової сесії міської ради щодо питання встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Таке підвищення передбачалось із 1 липня поточного року, і стане непомірно високим для містян.

Евген Алімов

Євген Алімов голова депутатської фракії Батьківщина в Олександрійській міській раді

Підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та побутовий газ і електроенергію без вирішення фінансових негараздів населення істотно вплине на рівень життя олександрійців. В Олександрії як і по всій країні не вирішено питання безробіття. На державному рівні не переглянуті розміри мінімальних заробітних плат та соціальних стандартів, не працюють механізми індексацій. Все це впливатиме на кожного і спричинить фінансове перенавантаження для родин.

Батьківщина пропонуватиме міській раді встановити мораторій до 1 жовтня 2016 року на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги, а саме: електроенергію, природний газ, теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення»,- зазначив голова депутатської фракції партії Батьківщина в Олександрійській міській раді Євген Алімов.

Наразі ведуться перемовини з представниками депутатського корпусу щодо підтримки ініціативи і іншими фракціями.

Повести засідання Батьківщина планує якомога швидше, проте все залежатиме від розпорядження міського голови Степана Цапюка про скликання відповідної сесії.

Вам може сподобатися...