В Олександрії автобуси їздять в режимі маршрутного таксі

Тимчасовий  графік руху з’явився в Олександрії на автобусних маршрутах загального користування.

Про таке повідомляє пресслужба ради на власному сайті, інформує про Дерибан.

Графік має цікаве уточнення: у режимі руху маршрутного таксі, але що б це мало означати у реальних умовах користування громадським транспортом, і як це працює в Олександрії затруднились пояснити навіть компетентні люди.

Перевезення пасажирів    у   режимі   маршрутного   таксі   – перевезення  пасажирів  на  міському  чи  приміському  автобусному маршруті  загального  користування  за  розкладом  руху,  в  якому визначається час відправлення автобусів з початкового та кінцевого пунктів  маршруту  з  висадкою і посадкою пасажирів чи громадян на
їхню вимогу на шляху  прямування  автобуса  в  місцях,  де  це  не заборонено правилами дорожнього руху, – про таке йдеться у законі України «Про автомобільний транспорт».

Щоправда, запропонований городянам графік руху аж ніяк не пояснює які автобуси можна зупиняти на власну вимогу де заманеться, а також, просити водія про зупинку у потрібному вам місці. Тому, що ж таке цей режим маршрутного таксі, достеменно відомо тільки упорядникам графіку руху.

На запитання prodereban до головного спеціаліста відділу промполітики управління економіки міськради, чому у графіку не має роз’яснення які з автобусних маршрутів працюють у режимі таксі Володимир Боровик лаконічно відповів:  “Таке ви щось хочете, що самі не знаєте що”…

Чиновника Боровика додатково інформую, олександрійцям важливо розуміти коли вони їдуть у звичайному  автобусі, а коли цей автобус, який зовні зовсім не схожий на таксі починає працювати у зазначеному в графіку режимі таксі. Думаю, що неважко трохи підкоригувати документ і поставити примітки там, де автобусний маршрут працює за принципом таксі.

Нагадаю, на всіх рейсах в Олександрії безкоштовно перевозяться учасники бойових дій, інваліди по зору із супровідником; діти багатодітних сімей безкоштовно перевозяться на всіх рейсах до 8-00 год. та з 12-00 год. до 16-00 год. у робочі дні, коли проводяться навчання.

З новим графіком руху автобусів можна ознайомитись тут

Вам може сподобатися...