В Олександрії адміністративні послуги надаватимуть онлайн

Олександрія буде першим містом у Кіровоградській області, яке запровадить електронну чергу та онлайн-прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг. Про теке йдеться на сайті міськради, інформує PRODEREBAN.
Електронна черга та онлайн-прийом громадян дадуть можливість спростити процедуру отримання документів. Відповідна форма роботи через мережу Інтернет забезпечить більш високу якість послуг, контроль за термінами опрацювання документів, а також унеможливить корупційну складову, адже не буде безпосереднього контакту між суб’єктом звернення та представником влади.

Перший етап запровадження онлайн послуг, що передбачає підготовку нормативних документів триватиме до кінця поточного тижня. На другом етапі планується підписання договору з КП «Міськоформлення» Кременчуцької міської ради, яке готове поділитися своїм досвідом впровадження системи роботи. Третій етап передбачає придбання необхідного обладнання та застосуванння самої системи..

Про конкретні терміни початку роботи чиновників онлайн, безпосередньо з городянами, інформації поки немає. Відсутня  інформація і про те скільки коштів буде витрачено із міського бюджету для запровадження нововведення.

Вам може сподобатися...