В Кіровоградській області чиновники пропіарили якісний асфальт, а він здійнявся хвилями і потріщав

Дороги Кіровоградщини ремонтують з дотриманням усіх технологій та відповідно до графіків, звітує керівництво Кіровоградської облдержадміністрації і вкотре говорить неправду.

Радянський менталітет чиновника, про гучні перевірки контролю якості, здавалось, мали б відійти у минуле, але для молодої команди губернатора області піар на асфальті ніхто не відміняв.

Андрій Коломійцев перевірив ремонтні роботи автодороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине та підтвердив, що «ремонтують на совість».

Тим часом на автошляху Стрий-Тернопіль-Кропивницький щойно збудоване асфальтне покриття, вже пішло тріщинами та поздіймалось хвилями.

Журналіст Олена Шворак здивовано спостерігала за метаморфозами новенького асфальту Кіровоградської області та виклала побачене на власній сторінці Facebook

Кабінет Міністрів України ще 16 березня із Держбюджету передбачив кругленьку суму у 308 мільйонів гривень на відновлення доріг області. Із них 225,6 млн. грн. передбачено на поточний середній ремонт ділянок доріг М-12 Стрий—Тернопіль—Кропивницький—Знам’янка (довжина 10,5 км) та Знам’янка—Луганськ—Ізварине (довжина 32,7 км) разом із ремонтом шляхопроводу в Олександрії на 41 кілометрі цієї автодороги.

Коломійцев озвучив цифру майже півмільярда гривень, додавши до відомої цифри у 225, 6 млн. грн., ще 160,7 мільйона гривень – на експлуатаційне утримання доріг, та близько 125 мільйонів гривень за рахунок кредитних коштів держав-партнерів, а також  ймовірно залучених коштів співфінансування з місцевих бюджетів.

Що ж до проблемної дороги, що тільки відновилась і вже навряд чи буде у досконалому стані, то роботи на цій ділянці виконує ТОВ «Дор-Строй». Кажуть, що фірма належить колишньому соратнику Віктора Януковича, екс-голові «Укравтодору» – Володимиру Демішкану.

Цікаво, чи після чиновницького піар селфі про якісний асфальт, губернатор області Сергій Кузьменко таки зверне увагу і на проблемні, щойно відремонтовані ділянки дороги, та прозвітує, чого під його керівництвом з дороги  «втікає» навіть асфальт?

Вам може сподобатися...