Україні пообіцяли безвізовий режим вже восени

ukr-es-bezvizРішення про візову лібералізацію з Україною ухвалять не пізніше жовтня. Про це єврокомісар Йоганнес Ган заявив під час свого візиту у Київ.

Про це пише Про дерибан з посиланням на DW.com.

“Я переконаний, що ми ухвалимо остаточне рішення на початку осені”, – сказав Ган.

За його словами, зараз позицію Єврокомісії щодо запровадження безвізового режиму з Україною розглядає Європарламент. Коли ЄП оприлюднить рішення з цього приводу, тоді безвізовий режим схвалить Рада ЄС. Трапиться це, за прогнозом Єврокомісара, не пізніше жовтня.

Ган також повідомив, що найближчими днями Єврокомісія ухвалить програму з підтримки боротьби з корупцією в Україні на 50 млн євро. Триває підготовка програми з підтримки сфери державного управління на 100 млн євро.

За його словами, Брюссель позитивно оцінює хороші результати в ухваленні законодавства, необхідного для запровадження реформ в Україні, особливо в сфері боротьби з корупцією, і тепер з нетерпінням очікує його імплементації. Якщо українська влада покаже конкретні результати реформ, то ЄС продовжить надавати їй допомогу.

Нагадаємо, 7 липня профільний комітет Європарламенту підтримав надання безвізового режиму з ЄС Україні, Грузії і Косово.

Вам може сподобатися...