У Знам’янці знову змінили тарифи на проїзд

Підняття тарифу на проїздУ Знам’янці скасували тариф 5 грн. на проїзд у громадському транспорті, натомість повернулися до вартості 4 грн.

Відповідне рішення прийняли депутати Знам’янсьої міської ради під час позачергової тридцять другої сесії сьомого скликання, інформує PRODEREBAN.

Зміни стосуватимуться і вартості проїзду для дітей до 12 років – повертається вартість 4 грн. Зміни наберуть чинності після опублікування відповідного рішення у міський газеті “Знам’янські вісті”.

Як йдеться на сайті Знам’янської міської ради, міський голова Сергій Філіпенко раніше накладав вето на скасування тарифів.

21 квітня 2017 року було затверджено рішення міської ради №816 «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка».

25 квітня 2017 року розпорядженням міського голови №13 було призупинено дію зазначеного рішення міської ради від 21 квітня 2017 року №816 «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка». Розпорядженням міського голови від 27 квітня 2017 року №15 скликано позачергову тридцять другу сесію міської ради.

На порядок денний було винесено повторний розгляд питання: «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка» відповідно до якого скасовується рішення виконавчого комітету щодо збільшення проїзду в автобусних маршрутах загального користування до п’яти гривень.

За дане рішення проголосувало 23 депутати з 26 присутніх.

Депутат Сергій Постика, який за сумісництвом є перевізником, після прийняття рішення стосовно скасування тарифу у 5 грн. повідомив, що доведеться скасувати збиткові рейси, передає сайт Комора.

“По-перше, буде скорочення кількості рейсів, переважно це ті, які є збиткові: Гостинне, Водяно. Стосовно цього будемо подавати проект рішення за яким буде вирішуватися, які саме рейси скорочувати. По-друге, буде скорочення штату працівників. З 36 людей доведеться 20-30% скоротити, в першу чергу це водії та кондуктори”, – відзначив Сергій Постика.

Вам може сподобатися...