У Світловодську при загадкових обставинах ведеться вирубка дерев паркової зони

деревЗараз активно проводяться заходи по обрізці дерев. Втім у парковій зоні мікрорайону Спецбуд біля маркету АТБ здорові дерева, дуби та акації, чомусь не дожили до цього процесу. Справа не зсунулася з місця по сьогоднішній день.

Про це кореспонденту “Про дерибан” повідомила місцева жителька. За її словами вирубка проходила у вихідний день.

На даний факт звернула свою увагу депутат міської ради Оксана Гуцаленко. Вона зателефонувала в. о. Управління ЖКГ у м. Світловодськ Віктору Боровському з проханням роз’яснити ситуацію. Він відповів, що йому нічого невідомо про вирубку дерев тому пообіцяв звертатися до відділку поліції з заявою про злочин. Разом з тим депутат Оксана Гуцаленко написала депутатський запит на ім’я міського голови, який приводиться нижче.

Мер перенаправив запит на заступника по ЖКГ Ганну Нестеренко. Вона в свою чергу переадресувала запит на в.о. начальника УЖКГ Віктора Боровського.

У письмовій відповіді на запит пан Боровський давав вже інші факти, які розбігались з його словами у телефонній розмові.

У відповіді на запит йдеться про планову вирубку сухостою. Вона була виконана працівниками Комбінату комунальних послуг і, увага, не 11.12.2016, а у листопаді місяці 23 та 24 числа. І що дерева були передані замовнику робіт. Але чіткої відповіді, яка б показала подальшу долю спиляних дерев, так і не було окреслено. Відповіді на деп. запит додаємо нижче.

«Через такі різні свідчення під час моєї телефонної розмови з Віктором Боровським і тим, яку відповідь надали на мій запит, можемо зробити висновок, що не все там прозоро. Я так і не зрозуміла, як так швидко можуть мінятись покази. Це питання заплутане і відповідь на мій запит, його ще більше заплутало. Те що в сфері комунальної власності все так закрито і завуальовано наштовхує на думки, про те, що там відбувається щось, що йде врозріз з інтересами Світловодської громади.

Я схиляюсь вірити жителям міста які на камеру засвідчили, що вирубка проводилась значно пізніше того терміну який вказаний у відповіді на мій запит. Тому що, відвідавши місце подій я побачила свіжий спил дерев. Тож я ще раз наполягаю на виконанні рішення сесії міської ради, на якій було вирішено оприлюднювати на сайті міськради план робіт на день по кожному комунальному підприємству. Такий план реалізований в деяких містах України і показав свою ефективність. Кожен житель міста може з ним ознайомитись і за бажанням перевірити чи дійсно працівники виконують ті роботи, на які витрачаються кошти з міського бюджету!?

А так на разі ми маємо формальні відписки і не знаємо куди насправді поділись спиляні дерева. Крім відповіді, що вони спиляні за планом ми не отримали ніяких доказів, що вони були реалізовані за цільовим призначенням», – прокоментувала нам депутат Оксана Гуцаленко у телефонній розмові.

Тож можна зробити висновок, що до рівня прозорості роботи комунальних служб нам ще дуже далеко. Хочеться вірити, що в майбутньому ситуація буде більш зрозумілою і громада не буде збентежена тим, що здорові дерева вирубуються у паркових зонах.

Вам може сподобатися...