У Світловодську під час отримання хабара затримали Начальника міськрайвідділу ДСНС

хабара ДСНСПрацівники обласного Управління захисту економіки спільно з військовою прокуратурою під час отримання хабара в 5 тисяч гривень затримали керівника одного з районних управлінь ДСНС в Кіровоградській області.

Як інформує “Про дерибан“, про це йдеться у повідомлені «Центрального антикорупційного офісу» на офіційній сторінці в Facebook.

Підполковник вимагав хабара у підприємців за непроведення перевірочних заходів на об’єкті з підвищеною небезпекою – АЗС.

За інформацією з власних джерел затримали начальника Світловодського міськрайонного відділу підполковника Володимира Дементія.

У Департаменті захисту економіки Національної поліції України також повідомили, начальник міськрайвідділу ДСНС намагався відвести від себе підозри. Він передав хабар підлеглому, щоб той заховав гроші.

16 березня, підполковника цивільного захисту затримали в службовому кабінеті оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Кіровоградській області Нацполіції та слідчі військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України.

Начальник міськрайвідділу ДСНС області затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Ми намагались знайти інформацію про проходження перевірки відповідно до закону «Про очищення влади» на Володимира Дементія, та жодних відомостей про це у відкритому доступі не знайшли. Є лише наказ про проведення такої перевірки де його прізвище стоїть разом з іншими працівниками ДСНС. Відповідно до цього закону всі мали пройти цю перевірку і пройти переатестацію.

Також, у мережі інтернет, не міститься жодної інформації по деклараціям, які всі чиновники цього рівня мають заповнити до квітня місяця.

Нажаль, в нашій країні нема єдиного реєстру в якому би ми мали змогу мати доступ до інформації про будь-яку службову особу державних служб України. Сайт міністерства юстиції України теж не надає жодної інформацію по прізвищу начальника ДСНС у Світловодську і районі Володимира Дементія. Інформація з’явилась у мережі наприкінці робочого дня в п’ятницю 17.03.2017. В понеділок намагатимемось зв’язатись з офіційними службами за роз’ясненням ситуації навколо цієї справи.

Вам може сподобатися...