У Новгородці відбулися громадські обговорення щодо створення ОТГ

децентралізаціяУ Новгородці 4 квітня відбулися перші громадські обговорення з питань створення об’єднаної  територіальної громади. У цих обговореннях взяли участь близько 130 жителів Новгородки, з яких 97 проголосували за створення такого об’єднання.

Як повідомила прес-служба Новгородківської районної організації ВО «Свобода» сайту PRODEREBAN, до участі в обговореннях, які стосуються жителів шеститисячної Новгородки, залучилося дещо більше сотні осіб. При цьому думка іншої частини населення не почута, а ще частина громади навіть не була повідомлена про проведення обговорень. Фактично, на перших громадських обговореннях думку щодо створення ОТГ висловили лише півтора відсотки від населення селища.

Крім того, за інформацією націоналістів, при залученні громадян до обговорень було масово застосовано адмінресурс.

Новгородківська «Свобода» вимагає від депутатів сільських рад донести до своїх виборців суть і мету такого об’єднання, а також провести опитування стосовно бажання територіальних громад об’єднуватися в ОТГ. Результати цих опитувань мають бути опублікованими і обов’язковими до врахування місцевими радами.

Вам може сподобатися...