У Кропивницькому депутатів закликають прийти на чергове засідання сесії

Міський голова Кропивницького заявив, що засідання сесії міської ради має відбутися. 14 березня пройде погоджувальна нарада під час якої мають узгодити питання порядку денного чергової сесії Кіровоградської міської ради.

Про це заявив міський голова Андрій Райкович під час брифінгу з журналістами, інформує сайт Про дерибан.

Секретар міської ради Андрій Табалов, який також був присутній на брифінгу, закликав депутатів виконати свій громадський обов’язок і розглянути всі питання, які будуть виноситися на засіданні сесії.

“Раніше було узгоджено 100 питань, які мали розглянутися депутатським корпусом. Ці питання нікуди не зникли, до них долучили інші питання, не менш важливі. Серед них і питання надання земельних ділянок військовослужбовцям АТО. Я вважаю ці питання важливими і закликаю депутатів не політизувати ситуацію”, – заявив Андрій Табалов.

Основний конфлікт виник через питання, які були включені у порядок денний минулої сесії, але не були розглянуті профільними комісіями. Секретар міської ради запевнив, що регламент не був порушений, адже питання можна вносити до порядку денного без розгляду комісії.

Зі свого боку міський голова додав, що буде лояльним до пропозицій депутатів.

“Якщо депутати наполягають розглянути питання про скасування тарифів на проїзд, то ми повинні його включити до порядку денного і розглянути дане питання. Але моя позиція, економічно обґрунтована, є іншою”, – зауважив Андрій Райкович.

Вам може сподобатися...